Náš príbeh

Firma Elezi kládla vždy najväčší dôraz na vzťah k zákazníkovi. Svojim prístupom a kvalitnými službami sme sa zapísali do povedomia takmer každého z nich. Záleží nám totiž na tom, aby od nás zákazník odchádzal spokojný a aby nás s radosťou navštívil opäť.

Výrobky
s jedinečnou chuťou

Máme široké portfólio produktov a pri každom z nich dodržiavame striktne tradičné recepty, postupy, ale aj tie najkvalitnejšie suroviny, ktoré sú dostupné na slovenskom trhu. Suroviny, ktorými slovenský trh nedisponuje, dovážame z Česka, Maďarska, Nemecka či Talianska.

A prečo majú naše výrobky vynikajúcu a originálnu chuť?

Lebo nie sú vyrobené na báze chemických konzervačných látok či umelých farbív. Ručne vyrábané produkty vám zaručia, že si vychutnáte poctivý a originálny zákusok.

Čo všetko vám ponúkame?

Výrobou zmrzliny to u nás nekončí. Okrem predaja zmrzliny vám ponúkame aj jej rozvoz, catering a spoluprácu s individuálnymi klientmi či firmami. Sme známi tradičnou výrobou zákuskov, pečieme pre vás aj na mieru, podľa vašich požiadaviek.

Medzi naše služby patrí pravidelný rozvoz, individuálny rozvoz po dohode a ponúkneme vám aj obal podľa vašich požiadaviek.

Proces výroby

Základ našej výroby tvorí ručná práca. Začína to upečením korpusu a pokračuje výrobou plnky, zdobením a narezaním. Žiaden z našich produktov nie je vyrábaný z polotovarov. Sami si vyrábame aj samotné čokoládové či iné polevy a každý deň pre vás pečieme nové a čerstvé zákusky. Pri našich obľúbených veterníkoch pripravujeme klasické vypaľované cesto no a plníme ho pravou šľahačkou, pri ktorej sme obzvlášť opatrný, aby sme ju vyšľahali do dokonalosti.
Všetky naše zákusky, torty či pečivo
pečieme s láskou a zdobíme do dokonalosti.