Predtým ako k nám zavítate skúste pozrieť kde sme a ako to u nás vyzerá

 Virtuálna prezentácia

 

Adresa

Roľnícka 9253/51, 831 07 Vajnory, Bratislava, Slovenská

 

Kontakt

Tel:      00421 2 43712299

Mobil:  00421 905 524 233

Email:  elezi@elezi.sk

 

GPS súradnice

48.2034391,  17.205268599999954

 

Otváracie hodiny 

Otvorené denne od 10:00 - 20:00,

v období zmrzlinovej sezóny od apríla do septembra

v čase 9:00-21:00. 


Fakturačné údaje

Sťiahnuť vo formáte PDF

 

Produkty:

Ponuka produktov celoročne

 

Torty

Denne čerstvé poctivé torty bez chemických prísad denne k odberu ako tortové rezy alebo celé klasické torty na nečakané oslavy. Zákazkové pečenie na rodinné udalosti, svadby, firemné oslavy a kongresy. Pečieme torty podľa vašich predstáv s prihliadnutím na domácu receptúru a čerstvosť produktu. Zdobenie výlučne bez použitia umelých farbív. Denne čerstvé torty podľa aktuálnej ponuky Torty Elezi ihneď k odberu. 

 

Zákusky

Výber klasických domácich zákuskov, kvalita overená časom a nespočetným množstvom zákazníkov. Bez konzervantov a vyrobené len z domácich ingrediencií. Zákusky pripravujeme v rôznych veľkostiach a druhoch. Vieme pokryť veľkoodber na svadobné oslavy (zákusky na stôl, svadobné výslužky, miňony), ale aj pár kusov zákuskov na malú oslavu narodenín s kolegami v práci. Objednávky radi príjmeme v časovom predstihu, informujte sa Kontaktný formulár. 

 

Nápoje

perlivá, neprelivá minerálna voda - sklo
100% ovocné džúsy (podľa aktuálnej ponuky) - sklo
kofola - sklo
vinea - sklo
ľadový čaj - sklo
sezónne domáce limonády a iné

 

Káva

Káva pečená podľa našich predstáv, 100% Arabica s vyvážene jemnou chuťou orieškov. Presne taká, aká k poctivým zákuskom do cukrárne neodmysliteľne patrí. Možnosť zakúpiť si čerstvú zrnkovú kávu v dvoch variantách Káva Cuba a Káva Taj Mahal.

  

Čajové pečivo

Linecké pečivo plnené kvalitným džemom, ručná výroba a zdobenie belgickou čokoládou je často žiadané na rodinné oslavy, doplnenie svadobných stolov a ako darček rodine, známym alebo kolegom v práci. Aj veľké firmy začali preferovať sladký darček špičkové čajové pečivo od Elezi zabalený v luxusnej plechovej dóze pre svojich zamestnancov a obchodných partnerov. Dostupné aj mimosezónne v prípade objednávky 3-4 pracovné dni vopred.   

 

Slané pečivo

Aj denne dostupné na pultoch predajní Cukrárni Elezi. Denne čerstvé slané pečivo podľa aktuálnej ponuky. Objednávky prijímame od množstva 1kg jedného druhu. Naše portfólio slaného pečiva je pravidelne žiadané na rodinné oslavy, svadby alebo len tak pre chuť domov.

 

Produkty:

Ponuka Sezónnych produktov


Zmrzlina

4 generácie nezmenená receptúra poctivého pasterizovaného vajíčkového krému, to je zmrzlina Elezi. Starostlivo vyberané príchute, bez chemických prísad a farbív. Ovocné príchute podľa dostupnosti čerstvého, podľa možnosti z ovocia s prevereným pôvodom. Ak sa pýtate prečo u nás nedostať šmolkovú, to bude len poctivými príchuťami. Zmrzlinová sezóna prebieha od Apríla do Septembra. V ponuke aj bezlepkové druhy. Možnosť dovozu zmrzliny v ochrannom termoobale v rámci mesta Bratislava zdarma. Čítaj viac Zmrzlina s rozvozom v meste Bratislava. 

  

Čajové pečivo

Vďaka desiatim rokom výlučne ručnej práce, ladenia receptúr a testovania receptú,r sme produktovú radu lineckého pečiva, vanilkových rožkov a perníkov priviedli takmer do dokonalosti. 100% slovenské maslo, len poctivé suroviny výhradne zo Slovenska, plnky varené u nás podľa starých receptúr, džemy s minimálnym obsahom 40% ovocia a viac dovážané z českej republiky priamo od spracovateľa. To sú atribúty, čo naše čajové pečivo robí exkluzívnym nielen u nás, ale aj v blízkom zahraničí. Bolo ťažké ukázať rakúskemu trhu, že ich tradičné pečivo vieme priniesť v excelentnej kvalite. A samozrjeme sa nám to podarilo. Sezónne dostupné na predajných pultoch našich prevádzok v mesiacoch November - December počas predvianočnej/vianočnej sezóny Vianočné čajové pečivo a Marec - Apríl - Veľkonočné Čajové Pečivo.

 

Slané pečivo

Pre vyváženie chutí je podľa nás k sladkému neoddeliteľnou súčasťou slané pečivo. Syrové pagáče, syrové praclíky a lístkové tyčinky pripravujeme vždy ako čerstvé. Prísady neobsahujú konzervanty a emulgátory. Opäť platí, pečené u Elezi je poctivé. Už pomaly rok sa pýšime novinkou a to sú exkluzívne Kačacio/Husacie oškvarkové pagáče. Exkluzívna prísada oškvarky z husacích a kačacích krkov sú produktom z Biofarmy v Maďarsku. Naše portfólio slaného pečiva je pravidelne žiadané na rodinné oslavy, svadby alebo len tak pre chuť domov. Aktuálne distribuované už aj na re-predaj ako snack do iných kaviarní.

 

Ohodnotili nás: