Súťaž s Cukrárňou Elezi na Deň detí 2018

Zapoj sa a vyhraj sladké dobroty dvakrát...

1. krok -  popros ocka alebo maminku nech ti pomôžu.

2. krok - vymysli netradičnú zmrzlinu, nakresli ju a daj jej meno.

3. krok - tvoje dielo doruč s maminkou alebo tatinkom k nám do jednej z našich prevádzok osobne, mailom - Cukrárne (Cukráreň Elezi Vajnory alebo Cukráreň Elezi Ružinovdo 31.5.2018 21:00 hod osobne. Mailom elezi@elezi.sk, sms 0905524233 do 31.5.2018 23:59 hod. 

Ostatné je už na nás. 

1. možnosť výhry:

Každý zúčastnený umelec dostane za svoju investovanú energiu a snahu veľkú zmrzku v Elezi (podľa chute a vlastného výberu). Formát nie je predpísaný, nutné je len na zadnej strane pre nás INFO: krstné meno, vek a tel. kontakt na ocka alebo maminku.

Automaticky si zaradený do ďalšieho kola. Druhé kolo - to už budú naši FB fanúšikovia hlasovať za najlepšie dielo.

2. možnosť výhry:

Každé doručené dielo bude hodnotené, naši FB fanúšikovia nám pomôžu rozhodnúť kto si dal najviac námahy a zaslúži si vyhrať 10 kopčekov zmrzliny podľa vlastného výberu.  

Naši FB fanúšikovia budú od 1.6.2018 do 3.6.2018 hlasovať za najlepšie dielo a dvaja autori obrázkov s najväčším počtom like-ov vyhrajú u nás 10 kopčekov zmrzliny podľa vlastného výberu. Výhercu vyhlásime v pondelok 4.6.2018.


INFO:

Výherca nemá právo na náhradu výhry v hotovosti.

Výherca, prípadne ním poverená osoba, si výhru vyzdvihne priamo v prevádzke Elezi cukrárne vo Vajnoroch alebo Elezi cukráreň Ružinov Bratislava. Súčasťou je aj fotodokumentácia preberania výhry, ktorá bude ďalej použitá na reklamné účely.