Súťaž s Cukrárňou Elezi na Deň detí 2017

Zapoj sa a vyhraj sladké dobroty 2 krát...

1. krok -  popros ocka alebo maminku nech ti pomôžu.

2. krok - nakresli seba, maminku, tatinka alebo všetkých so zmrzlinou, koláčikom alebo tortou, fantázii sa medze nekladú. Je to na tebe. 

3. krok - tvoje dielo doruč s maminkou alebo tatinkom k nám do jednej z našich prevádzok osobne, mailom - Cukrárne (Cukráreň Elezi Vajnory alebo Cukráreň Elezi Ružinovdo 4.6.2017 21:00 hod osobne. Mailom elezi@elezi.sk, sms 0905524233 do 4.6.2017 23:59 hod. 

Ostatné je už na nás. 

1 možnosť výhry:

Každý zúčastnený umelec dostane za svoju investovanú energiu a snahu veľkú zmrzku v Elezi (podľa chute a vlastného výberu). Formát nie je predpísaný, nutné je len na zadnej strane pre nás INFO: krstné meno, vek a tel. kontakt na ocka alebo maminku.

Automaticky si zaradený do ďalšieho kola. Druhé kolo - to už budú naši FB fanúšikovia hlasovať za najlepšie dielo.

2 možnosť výhry:

Každé doručené dielo bude hodnotené, naši FB fanúšikovia nám pomôžu rozhodnúť kto si dal najviac námahy a zaslúži si vyhrať narodeninovú tortu podľa vlastného výberu.  

Naši FB fanúšikovia budú od 5.6.2017 do 9.6.2017 hlasovať za najlepšie dielo a autor obrázku s najväčším počtom like-ov vyhrá u nás jednu z našich Klasických tort  v hodnote 40 eur. Výhercu vyhlásime v sobotu 10.6.2017.


Kto sa môže zapojiť:

Kategória malkáči - 0-6 rokov

Kategória veľkáči - 6-12 rokov

 INFO:

Výherca nemá právo na náhradu výhry v hotovosti.

Výherca, prípadne ním poverená osoba, si výhru vyzdvihne priamo v prevádzke Elezi cukrárne vo Vajnoroch alebo Elezi cukráreň Ružinov Bratislava. Súčasťou je aj fotodokumentácia preberania výhry, ktorá bude ďalej použitá na reklamné účely.

Deň Detí