Prečo si vybrať Torty, Zákusky, Čajové či Slané pečivo alebo Zmrzlinu práve z Cukrárne Elezi?


Každý podnikateľský subjekt si ešte počas svojho vzniku vytýči ciele, svoju stratégiu, cestu, ktorou sa chce uberať. Firma Elezi už od nepamäti kládla najväčší dôraz na vzťah k zákazníkovi. Svojím prístupom a kvalitnými službami sa zapísala do povedomia takmer každého z nich a v tomto trende sa snaží pokračovať aj naďalej. Veľmi nám záleží na tom, aby zákazník od nás odchádzal spokojný a následne aby nás s radosťou navštívil opäť. Je to pre nás dôkaz, že svoju prácu robíme dobre. Potešujúce je, ak jeden deň u nás vidíme zákazníka a ten k nám o pár dní zavíta s celou rodinou. Je to pocit zadosťučinenia a vedomie, že to, čo robíme, má význam.

V dnešnej dobe sa zákazníci stávajú čoraz náročnejšími nielen z pohľadu prístupu predávajúceho k nim, ale sú veľmi citliví aj na to, čo za svoje peniaze dostanú. Tu je dôležitý ďalší faktor, ktorým je kvalita výrobku. Ako bolo spomenuté vyššie, každý podnikateľský subjekt si vyberá cestu, ktorou sa bude uberať. Vzhľadom na fakt, že naším cieľom je spokojnosť zákazníka, rozhodli sme sa, že túto snahu umocníme kvalitou našej výroby. Máme široké portfólio produktov, ale pri každom jednom striktne dodržiavame okrem tradičných receptov a výrobných postupov aj používanie tých najkvalitnejších dostupných surovín, ktoré sú k dispozícii na slovenskom trhu. Tu treba pripomenúť, že všetky tieto vstupy nie sú najlacnejšou záležitosťou, preto treba pochopiť aj cenu finálneho výrobku, teda jeho konečnú hodnotu.

Suroviny, ktorými slovenský trh nedisponuje musíme alternatívne nahrádzať tými z Česka, Maďarska, Nemecka a Talianska. Ak sa niekto zamýšľa nad tým, ako je možné, že naše produkty majú takú vynikajúcu a originálnu chuť, odpoveď je jednoduchá - nepoužívame žiadne chemické konzervačné látky ani umelé farbivá. Ku kvalite výrobku neodmysliteľne patrí aj samotný proces výroby. U nás všetko vytvárajú šikovné ruky našich zamestnancov. Každý produkt je ručne vyrobený, nepoužívame žiadne výrobné linky a vonkoncom automatizované procesy. Práve vďaka tomuto prístupu je každý výrobok originálny. Ručná výroba zaručuje, že výrobky sú bohato plnené, poliate polevami a bohato zdobené. Pri konzumácii našich produktov naozaj cítiť, že boli vyrobené pre zákazníka a s láskou.


Celoročná ponuka produktov


Torta Elezi   Torta Elezi  Torta Elezi

Torty Elezi - poctivé domáce, pripravované výhradne bez konzervantov a stužovacích látok. Denne čerstvé korpusy pečieme len zo slovenských vajec z voľného chovu, slovenského poctivého masla a múky. V našich krémoch nenájdete ťažké margaríny ani vysokotrvácne náhrady pripravované z prášku. 

  
Zakusky Elezi  Zakusky Elezi  Zakusky Elezi

Zákusky a Koláče Elezi - tak ako pri tortách, to isté platí aj v tejto produktovej rade. V krémoch sa aj tu vyhýbame margarínom a trvanlivým náhradám. 


 

 


 

Slané pečivo Elezi  Slané pečivo Elezi  Slané pečivo Elezi

Slané pečivo  Elezi - vyrábame len na objednávku alebo v kontrolovanom množstve primeranom dennému predaju na prevádzkach. Robíme všetko preto, aby ste u nás nakúpili vždy len čerstvý a 100% produkt. 


 

 Sezónna ponuka produktov


Zmrzlina Elezi  Zmrzlina Elezi  Zmrzlina Elezi

Zmrzlina Elezi - v období zvyčajne od polovice Marca do konca Septembra je možné zakúpiť našu zamrznutú vlajkovú loď, Zmrzlinu Elezi.  Na výrobu sa používa podľa tradičného receptu varený základ na 90°C zo slovenských vajec z chovu z dvora, cukor a sušené mlieko. V dnešnej dobe sa už máloktorý výrobca zmrzliny venuje tomuto technicky a časovo náročnému spôsobu prípravy zmrzlinového základu. Radšej volí pohodlnú cestu prípravy z prášku. Jednotlivé príchute boli vyladené už pred desaťročím, no stále sa ich snažíme šperkovať a dolaďovať do dokonalosti. Málo z našich návštevníkov vie, že rodinný podnik Cukrárne Elezi má korene a generačne nasleduje známu Zmrzlináreň z Rajskej alebo tiež známu ako Zmrzka pri Kyjeve.    


 

Zmrzlina Elezi

 


 

 

Čajové pečivo Elezi  Čajové pečivo Elezi   Čajové pečivo Elezi 

Čajové pečivo od Elezi - už cez desaťročie sa sezónne venujeme výrobe Veľkonočného a Vianočného čajového pečiva, ktoré je možné zakúpiť aj prostredníctvom stánkového predaja.   

 


 


Perníky Elezi  Perníky Elezi  Perníky Elezi

Perníky Elezi - vždy mäkké, lahodné. Okrem zdobenia vianočného stromčeka, kde spájate pekné s dobrým (praktické s užitočným), vysoko jediteľné. U nás jednoducho tvrdé medovníky nekúpite. Venujeme sa výhradne len pečeniu perníkov.


 

 

 


 

Individuálny prístup a inovácie


Firma Elezi je na trhu dlhé desaťročia a úspech dosiahla predovšetkým na základe jedinečného prístupu ku klientovi a to isté očakáva od partnerov. Našou snahou je neustále zlepšovanie sa v poskytovaných službách. Sme preto otvorení novým nápadom, inováciám i technologickému pokroku. Náš prístup k práci si vážime, preto sa snažíme, aby u nás platilo "náš zákazník, náš pán". Neustále pracujeme na tom, aby na naše produkty bola naviazaná pridaná hodnota vo forme uľahčenia nákupu, platieb prostredníctvom moderných technológií, doručenia až na miesto určenia, teda všetko, čo dnešný náročný zákazník vyžaduje.

Napriek tomu, že osobný kontakt je pre nás veľmi dôležitý, je aj v našom záujme prispôsobovať sa trendom a inováciám. Z tohto dôvodu sme pristúpili k modernizácii našej prezentácie na internete vo všeobecnosti, vytvorením elektronického obchodu, www.elezi.sk, ktorý vám umožní využívať naše služby z pohodlia vášho domova a pracujeme na ďalších službách pre vás. Snažíme sa realizovať naše nápady v takom duchu, aby ste cítili, že byť naším zákazníkom sa vyplatí.

Na to, aby sme dosahovali naše vytýčené ciele, je potrebné mať okrem spoľahlivých pracovníkov aj dostatočné pracovné vybavenie. Z tohto dôvodu sme pri budovaní priestorov na Roľníckej ulici investovali do zariadenia a najmodernejších technológií nemalú čiastku. Tieto výrobné priestory spĺňajú tie najprísnejšie európske normy a HACCP. Aktuálne sa môžeme pochváliť započatím implementácie vyššieho štandardu ISO normy. Vysokú mieru kvality je možné udržiavať aj vďaka nekompromisnému dodržiavaniu hygieny. Každý priestor výrobní a predajne je vybavený bezdotykovými dávkovačmi mydla, bezdotykovými umývadlami a bezdotykovými dávkovačmi jednorazových utierok. Každá surovina, ktorá je používaná pri výrobe, je pred zavedením do produktu pasterizovaná. Predovšetkým práca s vajcami je mimoriadne starostlivo ošetrená a to tak, že máme vo svojich výrobných priestoroch špeciálnu miestnosť na skladovanie a spracovanie vajec.

 


Neustále na sebe pracujeme, snažíme sa byť čo najlepší, realizujeme svoje nápady a to všetko hlavne preto, aby ste si značku Elezi obľúbili a aby ste sa na ňu mohli vždy spoľahnúť. Samozrejme sme otvorení akémukoľvek názoru. V prípade, ak je niečo, čo vám na našich prevádzkach chýba alebo si myslíte, že máme priestor na zlepšenie, prosím neváhajte nás kontaktovať. Kontaktný formulár.

 

Sme ľahko vystopovateľní aj pomocou Sociálnych Médií: