Večná ruža Elezi

Viac pohľadov

Ruža Večná Láska - Červená

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

17,00 €

Dostupnosť: Nie je na sklade

SKU: 1230001
Ruža Večná láska je dokonalý dar pre milovanú osobu, dámu alebo rodinného príslušníka. Živým kvetom s trvácnosťou až niekoľko rokov v kombinácii s niečím úžasne sladkým jednoducho nemôžete nič pokaziť, práve naopak. Čo myslíte? Rozmer dekorácie 10cm x 10cm x 10cm.

Čo znamená Večná ruža? 

V prípade ak plánujete niekomu darovať práve kvet ako dôkaz lásky, Ruža Večná láska je ten pravý dar na dôkaz lásky. Ruža Večná láska je stabilizovaná rastlina, je prírodného pôvodu, tj. je to živý kvet ošetrený stabilizáciou. Touto úpravou živého kvetu sa zaruči dlhotrvajúci efekt sviežosti a čerstvosti. Nie je to predsa spôsob ako svojim najbližším ukázať vážnosť a hĺbku vašich citov? 

Pre uchovanie dlhoročnej sviežosti a stability farieb kvet nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, vysokým teplotám a zvýšenej vlhkosti a vode. Kvet za žiadnych okolností nepolievajte. 

Stabilizácia je proces umožňujúci uchovávať prirodzenú čerstvosť a farbu živých kvetov. Kvet vydrží do troch rokov. Dokážte, aká silná je vaša láska k milovanej osobe. Ruže, či aranžmán je trvale fixovaný, ale odnímateľný z keramického obalu. V prípade záujmu vám k večnej ruži pre umocnenie efektu vieme vždy pribaliť niečo lahodné sladké - Zákusky alebo slané - Slané pečivo.

Starostlivosť o Ružu Večná láska:

Zaručenie dlhotrvajúcej krásy sviežosti a farby je veľmi jendoduché. Kvet umiestnite do miestnosti s teplotou od 10°C do 25°C max, vlhkosťou max 60%. Ruža Večná láska je bezúdržbová.V prípade príležitostného odstraňovania prachu použite navlhčenú (nie mokrú) handru alebo fén s nízkou teplotou vzduchu.

Na čo si dať pozor:

Ružu Večná láska nevystavujte na priame slnečné žiarenie, zdrojom vysokej teploty a za žiadnych okolností ružu nepolievajte. Dekorácia, ani jej žiadna súčasť nie je určená ku konzumácii. 

 

Recenzie od zákazníkov

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Chuť
Cena
Prevedenie

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').