Cukráreň Elezi - Ružinov                                                           


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Predtým ako k nám zavítate skúste pozrieť kde sme a ako to u nás vyzerá

 Virtuálna prezentácia

 

Adresa

Martinčekova 730/3, 82102 Bratislava Slovenská republika

Kontakt

Tel:      00421 2 43712299

Mobil:  00421 905 524 233

Email:  elezi@elezi.sk

GPS súradnice

48.14840969999999,17.14425069999993

Otváracie hodiny 

Otvorené denne od 10:00 - 20:00,

v období zmrzlinovej sezóny od apríla do septembra

v čase 9:00-21:00. 

Fakturačné údaje

Sťiahnuť vo formáte PDF

 

Produkty:

Ponuka produktov celoročne


Torty

Denne čerstvé poctivé torty bez chemických prísad denne k odberu ako tortové rezy alebo celé klasicke torty na nečakané oslavy. Zákazkové pečenie na rodinné udalosti, svadby, firemné oslavy a kongresy. Pečieme torty podľa vašich predstáv s prihliadnutím na domácu receptúru a čerstvosť produktu. Zdobenie výlučne bez použitia umelých farbív. Denne čerstvé torty podľa aktuálnej ponuky Torty Elezi ihneď k odberu. Objednávky tort a zákuskov s odberom na prevádzke Cukráreň Elezi - Ružinov prijímame s predstihom 2-3 pracovné dni vopred. Odber produktov na tejto prevádzke nie je spoplatnený.

 

Zákusky

Výber klasických domácich zákuskov, kvalita overená časom a nespočetným množstvom zákazníkov. Bez konzervantov a vyrobené len z domácich ingrediencií. Zákusky pripravujeme v rôznych veľkostiach a druhoch. Vieme pokryť veľkoodber na svadobné oslavy (zákusky na stôl, svadobné výslužky, miňony), ale aj pár kusov zákuskov na malú oslavu narodenín s kolegami v práci. Objednávky radi príjmeme v časovom predstihu, informujte sa Kontaktný formulár. Objednávky tort a zákuskov s odberom na prevádzke Cukráreň Elezi - Ružinov prijímame s predstihom 2-3 pracovné dni vopred. Odber produktov na tejto prevádzke nie je spoplatnený.

 

Nápoje

perlivá, neperlivá minerálna voda - PET
100% detské ovocné džúsy (podľa aktuálnej ponuky) - PET
kofola - PET
vinea - PET
ľadový čaj - PET
 

Káva

Káva pečená podľa našich predstáv, 100% Arabica s vyvážene jemnou chuťou orieškov. Presne taká, aká k poctivým zákuskom do cukrárne neodmysliteľne patrí. Možnosť zakúpiť si čerstvú zrnkovú kávu v dvoch variantách Káva Cuba a Káva Taj Mahal. Odber produktov na tejto prevádzke nie je spoplatnený.

 

Čajové pečivo

Linecké pečivo plnené kvalitným džemom, ručná výroba a zdobenie belgickou čokoládou je často žiadané na rodinné oslavy, doplnenie svadobných stolov a ako darček rodine, známym alebo kolegom v práci. Aj veľké firmy začali preferovať sladký darček od Elezi zabalený v luxusnej plechovej dóze pre svojich zamenstnacov a obchodných partnerov. Dostupné aj mimosezónne v prípade objednávky 3-4 pracovné dni vopred. Odber produktov na tejto prevádzke nie je spoplatnený.  

 

Slané pečivo

Denne čerstvé slané pečivo podľa aktuálnej ponuky. Objednávky prijímame od množstva 1kg jedného druhu. Naše portfólio slaného pečiva je pravidelne žiadané na rodinné oslavy, svadby alebo len tak pre chuť domov. Objednávky slaného pečiva s odberom na prevádzke Cukráreň Elezi - Ružinov príjmame s predstihom 2-3 pracovné dni vopred. Odber produktov na tejto prevádzke nie je spoplatnený.

 

Produkty:

Ponuka Sezónnych produktov


Zmrzlina

4 generácie nezmenená receptúra poctivého pasterizovaného vajíčkového krému, to je zmrzlina Elezi. Starostlivo vyberané príchute, bez chemických prísad a farbív. Ovocné príchute podľa dostupnosti čerstvého, podľa možnosti z ovocia s prevereným pôvodom. Ak sa pýtate prečo u nás nedostať šmolkovú, to bude len poctivými príchuťami. Zmrzlinová sezóna prebieha od Apríla do Septembra. V ponuke aj bezlepkové druhy. Možnosť dovozu zmrzliny v ochrannom termoobale v rámci mesta Bratislava zdarma. Čítaj viac Zmrzlina s rozvozom v meste Bratislava. 

 

Slané pečivo

Pre vyváženie chutí je podľa nás k sladkému neoddeliteľnou súčasťou slané pečivo. Syrové pagáče, syrové praclíky a lístkové tyčinky pripravujeme vždy ako čerstvé. Prísady neobsahujú konzervanty a emulgátory. Opäť platí, pečené u Elezi je poctivé. Už pomaly rok sa pýšime novinkou, a to sú exkluzívne Kačacio/Husacie oškvarkové pagáče. Exkluzívna prísada oškvarky z husacích a kačacích krkov sú produktom z Biofarmy v Maďarsku. Naše portfólio slaného pečiva je pravidelne žiadané na rodinné oslavy, svadby alebo len tak pre chuť domov. Aktuálne distribuované už aj na re-predaj ako snack do iných kaviarní.

 

Ohodnotili nás: