Burger Klasik, cukráreň Elezi Bratislava

Viac pohľadov

Burger Klasik

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

6,90 €

Dostupnosť: Nie je na sklade

SKU: 2222

Burgre pripravujeme vždy čerstvé, každý deň od 9:30 do 20:00 s osobným odberom u nás alebo s doručením kuriérom v rámci Bratislavy zadarmo.


Burger zo 100% morčacieho mäsa podávaný v domácej žemli a dochutený vybranými koreninami, čerstvou zeleninou, syrmi a dressingami. Poctivý burger, ktorý si Vás podmaní svojou lahodnou chuťou a ľahkosťou, vďaka ktorej je originálnejším. Na výber zo 4 chutných druhov.

Jedli ste už morčací burger?

Mäso

Vybrali sme pre Vás najkvalitnejšie 100% morčacie mäso zo stehna, ktoré pochádza zo slovenskej hydinovej farmy pri Galante. Na čerstvosti si dávame extra záležať, a preto každý kus morčacieho mäsa je vždy čerstvý a poctivo zomletý. Morčacie mäso je vhodné aj pre deti, je zdravé, veľmi ľahko stráviteľnéa navyše aj chuťovo vynikajúce. 

Žemľa

Našli sme ten správny recept na domácu žemľu, ktorá v hamburgeri dokonale doplní chuť morčacieho mäsa. Mäkkučké, nadýchané cesto, ktoré si starostlivo pripravujeme sami prechádza tými najlepšími rukami. Poctivá, kysnutá a vždy čerstvá žemľa, vyrábaná ručne jedine v našej cukrárni, je tou správnou voľbou a "šatom" pre náš morčací burger.

Čerstvá zelenina, syr a dressingy

Už z úvodného názvu je poznať, že kladieme výrazný dôraz na čerstvosť surovín a výnimkou nie je ani zelenina, syr, či dressingy, ktoré su neoddeliteľnou súčasťou každého hamburgera. Starostlivo vybraná zelenina zo slovenského trhu, kvalitné syry a v neposlednom rade chutné dressingy barbecue a majonéza dotiahli chuť nášho morčacieho burgra do dokonalosti. 

Fantastická štvorka

Ponúkame 4 druhy Elezi burgru, kde každý je niečím iný, špecifický. Vybrané kombinácie ulahodia nejednému mlsnému jazýčku:

  • Klasik

100% domáca žemľa, 100% morčacie mäso 200g, majonéza, šalát, uhorky, paradajky

  • Klasik Cheese

100% domáca žemľa, 100% morčacie mäso 200g, majonéza, šalát, uhorky, paradajky, syr cheddar tvrdý

  • George I.

100% domáca žemľa, 100% morčacie mäso 200g, majonéza, šalát, uhorky, paradajky, syr cheddar tvrdý, parmezán hobliny, barbecue, rukola

  • George I. "Strongman"

100% domáca žemľa, 100% morčacie mäso 2 x 200gmajonéza, šalát, uhorky, paradajky, 2 plátky syr cheddar tvrdý, parmezán hobliny, barbecue, rukola

Prečo práve burgre od Elezi?

Ak hľadáte skutočnú kvalitu, nepresmažené a ľahké hamburgre, ktoré chutia tak, ako by ste si ich pripravili sami doma, neváhajte, pretože ich nájdete iba u nás. Tu vždy viete, čo jete. Morčacie burgre nikdy neoľutujete, pretože sú zaručene poctivé a zdravéPre vyváženie chutí Vám odporúčame aj naše jedinečné Zákusky alebo Torty a v letných mesiacoch aj Zmrzlinu.

S láskou fotené by ErikaMajek.

 

Recenzie od zákazníkov

Napíšte vlastnú recenziu

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').