Burger George I. Strongman, cukráreň Elezi-Bratislava

Viac pohľadov

Burger George I. "Strongman"

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

10,90 €

Dostupnosť: Nie je na sklade

SKU: 2225

Burgre pripravujeme vždy čerstvé, každý deň od 9:30 do 20:00 s osobným odberom u nás alebo s doručením kuriérom v rámci Bratislavy zadarmo.


Burger zo 100% morčacieho mäsa podávaný v domácej žemli a dochutený vybranými koreninami, čerstvou zeleninou, syrmi a dressingami. Poctivý burger, ktorý si Vás podmaní svojou lahodnou chuťou a ľahkosťou, vďaka ktorej je originálnejším. Na výber zo 4 chutných druhov.

Jedli ste už morčací burger?

Mäso

Vybrali sme pre Vás najkvalitnejšie 100% morčacie mäso zo stehna, ktoré pochádza zo slovenskej hydinovej farmy pri Galante. Na čerstvosti si dávame extra záležať, a preto každý kus morčacieho mäsa je vždy čerstvý a poctivo zomletý. Morčacie mäso je vhodné aj pre deti, je zdravé, veľmi ľahko stráviteľnéa navyše aj chuťovo vynikajúce. 

Žemľa

Našli sme ten správny recept na domácu žemľu, ktorá v hamburgeri dokonale doplní chuť morčacieho mäsa. Mäkkučké, nadýchané cesto, ktoré si starostlivo pripravujeme sami prechádza tými najlepšími rukami. Poctivá, kysnutá a vždy čerstvá žemľa, vyrábaná ručne jedine v našej cukrárni, je tou správnou voľbou a "šatom" pre náš morčací burger.

Čerstvá zelenina, syr a dressingy

Už z úvodného názvu je poznať, že kladieme výrazný dôraz na čerstvosť surovín a výnimkou nie je ani zelenina, syr, či dressingy, ktoré su neoddeliteľnou súčasťou každého hamburgera. Starostlivo vybraná zelenina zo slovenského trhu, kvalitné syry a v neposlednom rade chutné dressingy barbecue a majonéza dotiahli chuť nášho morčacieho burgra do dokonalosti. 

Fantastická štvorka

Ponúkame 4 druhy Elezi burgru, kde každý je niečím iný, špecifický. Vybrané kombinácie ulahodia nejednému mlsnému jazýčku:

  • Klasik

100% domáca žemľa, 100% morčacie mäso 200g, majonéza, šalát, uhorky, paradajky

  • Klasik Cheese

100% domáca žemľa, 100% morčacie mäso 200g, majonéza, šalát, uhorky, paradajky, syr cheddar tvrdý

  • George I.

100% domáca žemľa, 100% morčacie mäso 200g, majonéza, šalát, uhorky, paradajky, syr cheddar tvrdý, parmezán hobliny, barbecue, rukola

  • George I. "Strongman"

100% domáca žemľa, 100% morčacie mäso 2 x 200gmajonéza, šalát, uhorky, paradajky, 2 plátky syr cheddar tvrdý, parmezán hobliny, barbecue, rukola

Prečo práve burgre od Elezi?

Ak hľadáte skutočnú kvalitu, nepresmažené a ľahké hamburgre, ktoré chutia tak, ako by ste si ich pripravili sami doma, neváhajte, pretože ich nájdete iba u nás. Tu vždy viete, čo jete. Morčacie burgre nikdy neoľutujete, pretože sú zaručene poctivé a zdravéPre vyváženie chutí Vám odporúčame aj naše jedinečné Zákusky alebo Torty a v letných mesiacoch aj Zmrzlinu.

S láskou fotené by ErikaMajek.

Recenzie od zákazníkov

Napíšte vlastnú recenziu

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Cena
Prevedenie
Chuť

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').